Mesaj gönder
Weifang Kailong Machinery Co., Ltd.
Weifang Kailong Machinery Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Weifang Kailong Machinery Co., Ltd. Şirket Profili
HAKKIMIZDA
Kişiler
Kişiler: Mr. Bruce li
Faks: 86- 536-8122876
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Weifang Kailong Machinery Co., Ltd.

Weifang Kailong Machinery Co., Ltd.
Main Market:
Dünya çapında
Business Type:
Üretici , Dağıtıcı/toptancı , Aracısı , İhracatçı , Satıcı
Brands:
KAILONG MAKİNE
No. of Employees:
100~200
Yıllık satış:
12,000,000.00-15,000,000.00
Kuruluş Yılı:
2009
Export p.c:
70% - 80%
Company Details

Weifang Kailong Machinery Co., Ltd, Fangzi Bölgesi, Weifang, Çin'in Ekonomi Geliştirme Bölgesi'nde bulunan yüksek teknoloji kuruluştur.

 

En son teknoloji ile, Statik Basınçlı Otomatik Yeşil Kum Kalıplama Hattı, Otomatik ve Yarı Otomatik Şişe Kalıplama Hattı, Otomatik Kaydırmalı Şişeler Yatay Kalıplama hattı, Yarı Otomatik dökme makinesi, BLT & JYB üretiminde profesyoneliz. Seri Apron Konveyör ve Düz Apron Konveyör.Kalıplama Hattı için Flask (Kalıp Kutusu) ve Palet Arabası.


Profesyonel ürün ve yerleşim tasarımı ile müşteriye özel çözümler sunuyoruz.Gelişmiş tesis, daha iyi işleme teknolojisi, sıkı işleme kontrolü ve kalite denetimine dayanarak, her zaman önce kalite anlayışına ve müşteri memnuniyetine inanıyoruz.

Şirket her zaman "müşteri için değer yaratma" temel değerlerini korumuştur ve bir kazan-kazan durumu elde etmek için dürüstlük ve karşılıklı yarar ilkesine bağlı kalmıştır.Sürekli yenilikle, müşterilerimize mükemmel ürünlerimizi ve en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz: Müşteriler için en değerli kalıplama hattını ve en iyi çözümü sağlamak, müşteri beklentilerini aşan, ortakların ve toplumların güvenini ve saygısını kazanmak.

Temel Değerler: Müşteri için Değer Yaratmak, Yenilikçilik, Takım çalışması, Dürüstlük ve bütünlükte ısrar etmek, Mükemmelliğe yönelmek.

Kurumsal Ruh: Adanmışlık ve işbirliği, sürekli öğrenme, Her çalışan şirket adınadır.

OEM/ODM

Profesyonel ürün ve yerleşim tasarımı ile müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Gelişmiş tesis, daha iyi işleme teknolojisi, sıkı işleme kontrolü ve kalite denetimine dayanarak, her zaman önce kalite anlayışına ve müşteri memnuniyetine inanıyoruz.

History

Weifang Kailong Machinery Co., Ltd, 1999 yılında kurulmuş olup, Statik Basınçlı Otomatik Kalıplama Hattının araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servisi ile uğraşan profesyonel bir üreticidir;Yatay Şişesiz Sıkma Otomatik Kalıplama Hattı;Aşağıdakileri içeren Yüksek Basınçlı Otomatik Şişe Kalıplama Hattı: Hidrolik Çok Pistonlu Kalıplama Makinesi, Hidrolik Sıkma Plakalı Kalıplama Makinesi, Pnömatik Çok Pistonlu Kalıplama Makinesi;Mekanize Kalıplama Hattı;Kalıplama Şişesi ve Palet Arabası;Apron Konveyör;Yarı Otomatik Döküm Makinası;Şirket, uygun ulaşım erişimi ile weifang'da bulunuyordu.

 

 

Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış deneyimli personelimiz, profesyonel ürünler ve yerleşim tasarımı yoluyla gereksinimlerinizi tartışmak için her zaman hazırdır, müşterilere özel çözümler sunar ve tam müşteri memnuniyeti sağlarız.Son yıllarda firmamız, ürünlerin yüksek kalitede ve yüksek hassasiyette olmasını sağlamak için CNC makinesi ve Muayene ekipmanı da dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipman tanıttı.Ürünlerimiz ayrıca Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Fransa, Polonya, İtalya, Güney Kore, Hindistan ve Pakistan gibi ülke ve bölgelerdeki müşterilere ihraç edilmektedir.Kailong Machinery ayrıca yurtiçi ve yurtdışından iyi bir üne kavuşmuştur.Çin Döküm Birliği'nin bir üyesi olarak şirket, müşteri gereksinimlerini daha iyi anlamak, müşterilerle kolayca iletişim kurmak ve müşteri hizmet seviyesini iyileştirmek için her yıl Çin'de ve denizaşırı ülkelerdeki dökümhane sergilerine katılıyor, Kailong makinelerinin şehir merkezinde ofisi var ve müşteriye mühendisler gönderiyor. ekipman kurulumu ve afer-satış hizmeti.Kailong makineleri, dökümhaneniz için eksiksiz çözümler.

Our Team

Kurumsal Ruh:

Adanmışlık ve işbirliği, sürekli öğrenme, Her çalışan şirket adınadır.